Wrzesień i październik to miesiące obfitujące w liczne wydarzenia w naszej przedszkolnej rzeczywistości.

Dla małych Nowicjuszy, to czas zapoznawania się z sympatycznymi ciociami,

okrutnie trudnymi zadaniami edukacyjnymi, i (na całe szczęście!) z fascynującymi i najlepszymi na

świecie nagrodami!

A dla Przedszkolaków, które są już z nami cały rok? Tak, to też wyjątkowy czas. Zadania coraz trudniejsze,poprzeczka coraz wyżej, dobry przykład nowym kolegom i koleżankom należy dać,a i ukochanych zabawek, planów, tabliczek i osobistych pomocy edukacyjnych trzeba pilnować, bo mali Nowicjusze wszystko chcą sprawdzić i osobiście, wedle uznania i na ile stać dziecięcą twórczą inwencję, wypróbować!

Początek jesieni to też imprezy! Urodzinowe, a jakże! Maluchy nie chcą być na zawsze maluchami, więc nam na przekór, rosną i dorośleją na potęgę!

Żeńska kadra Akademii Małego Przedszkolaka,dla odmiany ale również na przekór, rosnąć i dorośleć już nie chce, toteż zamiast urodzin świętuje Dzień Nauczyciela i dziękuje Rodzicom Przedszkolaków za pyszne wyrazy pamięci.